Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Usedlost 8+2 pro náročné s pozemkem 1380m2, Mukařov, Praha východ

Lokalita : Mukařov
Evidenční číslo:
Typ:
Samostatně stojící
Adresa:
Mukařov
Cena:
12 990 000Kč PRODÁNO
Poznámka k ceně:
cena včetně všech poplatků a právního servisu
Plocha užitná:
500 m2
Stav:
Po rekonstrukci
Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Smíšená

Popis objektu

PRODÁNO!!
Výjimečná nabídka - cena nyní snížena!! Mukařov - Praha - východ!
Jedná se o stylově a generálně rekonstruovaný objekt (za použití moderních technologií v kombinaci dřeva a kamene ležící 25 km na východ od Prahy.

Objekt se skládá z několika budov: Hlavní budova obsahuje 2 bytové jednotky : 6+1, 2x šatna, 3x koupelna + soc. zař. + technická zázemí a 2+kk, 1x koupelna + soc. zařízení.
Dále je zde vinárna, sauna, sprcha, WC, přístřešek pro různé využití, dílna s možností parkování auta, dvojgaráž + velký úložný půdní prostor a původní vinný sklep.
Technická vybavení: řízená výměna vzduchu (rekuperace), klimatizace, kombinace podlahového a ústředního vytápění, možnost tepelného čerpadla i plynového kotle, rozvody elektroinstalace provedeny s možností řídícího systému inteligentního domu, vlastní velkokapacitní studna a jímka
Terénní úpravy a zahrada vč. okrasného jezírka byly realizovány architekty. Chodníky provedeny v kombinaci dlažebních kostek a dřeva. V Mukařově najdete MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, poštu a ostatní občanskou vybavenost. Výborná dopravní dostupnost autobusem. Zastávka cca 300m od objektu. Nejblišší vlaková zastávka v sousedních Říčanech. Cena je uvedena za nemovitost ve fázi rozestavěnosti, tzn. bez dokončených interiérů, ty může realizovat nový vlastník svépomocí nebo využít stavební společnosti, která stavbu realizovala.
Veškeré práce jsou připraveny tak, aby budoucí majitel měl možnost ještě zasahovat do finálních úprav interiérů. Možnost výběru vnitřních obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, kuchyňské linky, materiálů podlah, schodišť a vnitřních dveří. Více informací Vám poskytne pí. Táborská - 724299880.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Typ objektu :
Samostatně stojící
Konstrukce :
Smíšená
Adresa :
Mukařov

Plochy

Plocha pozemku:
1380m2
Plocha zastavená:
400m2
Plocha zahrady:
980m2

Počty místností, umístění

Počet NP:
2
Počet PP:
1
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
C - úsporná
Podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Garáž, Parkování, Terasa, Zahrada

Inženýrské sítě

230V, 380V, Plyn, Studna

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení

Máte otázku?

TOPlist